deska tarasowa oświetlenie tarasowe elewacje drewniane deski tarasowe oświetlenie tarasowe patio exotic elewacje drewniane patio exotic szczecin oświetlenie tarasowe deska tarasowa szczecin tarasy i elewacje najwyższej jakości deska tarasowa elewacje drewniane deski tarasowe elewacje drewniane
 »  »

Badi (Bilinga)

Deski tarasowe Badi to połączenie wyjątkowego uroku egzotycznego drewna o jasnej, ciepłej barwie z wysoką wytrzymałością i odpornością na ścieranie. Materiał ten posiada pierwszą klasę trwałości i z powodzeniem może być stosowany na tarasy zewnętrzne – nawet te nie zadaszone. Deski tarasowe z drewna badi są także odporne grzyby.

Pochodzenie: Afryka centralna i zachodnia

Kolorystyka: wszystkie odcienie żółtego ciemniejące w kierunku miodowego brązu, jeden z jaśniejszych gatunków egzotycznych, wizualnie jest to odpowiednik kolorystyczny bardziej znanej Garapy, technicznie także ma bardzo podobne parametry.

Drewno Badi posiada bardzo zbliżone właściwości mechaniczne do większości bardziej znanych gatunków egzotycznych.

Deski tarasowe Badi dzięki delikatnemu usłojeniu i jednolitej barwie tworzą spójną całość z otaczającą przyrodą i w naturalny sposób wtapiają się w zieleń ogrodu. Mogą być wykorzystywane do zabudowy miejsc funkcjonalnych np. tarasu, otoczenia grila, miejsca zabaw dla dzieci, stając się naturalnym elementem ogrodu.