deska tarasowa oświetlenie tarasowe elewacje drewniane deski tarasowe oświetlenie tarasowe patio exotic elewacje drewniane patio exotic szczecin oświetlenie tarasowe deska tarasowa szczecin tarasy i elewacje najwyższej jakości deska tarasowa elewacje drewniane deski tarasowe elewacje drewniane
 »  »

Podbitka profil SOFTLINE – świerk skandynawski

Jest to najczęściej spotykany na rynku profil podbitki, klasyczny wzór gładki na pióro-wpust z owalną fazą na górnej krawędzi.

W obrębie tego wzoru deska podbitkowa różni się jednak przede wszystkim grubością i szerokością. Grubszą i solidniejszą wersją podbitki Softline oferowaną przez nas jest deska o przekroju 121x19mm.

Drewno świerkowe użyte do produkcji tego profilu charakteryzuje się gęstym słojem i zwartą strukturą. Surowiec pozyskiwany jest z lasów skandynawskich i syberyjskich, co gwarantuje większą twardość i jakość drewna w porównaniu z surowcem krajowym.

Oprócz głównego zastosowania nadaje się również do obijania powierzchni sufitów i ścian wewnętrznych, na fasady i na inne elementy architektury ogrodowej.

 

Oferta sklepu – podbitka SOFTLINE 121x19mm:

  • gatunek drewna – świerk skandynawski (północny)
  • klasa wykonania AB
  • przekrój 121x19mm
  • szerokość krycia 112mm
  • dostępne długości: 400/420 cm (inne na zamówienie)