Deski tarasowe
Szeroki asortyment produtków deski egzotycznej

Patio Exotic
Tarasy i elewacje drewniane najwyższej jakości

Patio Exotic
Tarasy i elewacje drewniane najwyższej jakości

Patio Exotic
Tarasy i elewacje drewniane najwyższej jakości

Patio Exotic
Tarasy i elewacje drewniane najwyższej jakości

Patio Exotic
Tarasy i elewacje drewniane najwyższej jakości

Elewacje drewniane
Nowoczesne elewacje charakteryzujące się wysoka jakością i wytrzymałością

Patio Exotic – tarasy i elewacje drewniane

Firma PatioExotic zajmuje się handlem drewnem egzotycznym i krajowym, głównie deską tarasową, elewacjami drewnianymi, podbitką, suszonym komorowo drewnem konstrukcyjnym, ponadto w ofercie posiadamy wysokiej klasy wkręty do drewna, szeroką gamę środków do pielęgnacji i czyszczenia drewna oraz unikalny system oświetlenia tarasowego.

W naszym sklepie firmowym w Szczecinie przy ul. Krygiera 1 (teren szklarni) można zaopatrzyć się kompleksowo we wszystko, co potrzebne jest do zbudowania tarasu, drewnianej elewacji, czy do wykonania innej konstrukcji drewnianej w sowim ogrodzie. Nasza oferta, to nie tylko deska tarasowa, to także szeroki wybór fachowych akcesoriów montażowych wysokiej jakości, które w nie mniejszym niż drewno stopniu przyczyniają się do solidności wykonanych prac.

Oprócz działalności handlowej świadczymy usługi montażowe. W oparciu o duże doświadczenie proponujemy skuteczne rozwiązania połączone z przemyślaną i wygodną dla klientów organizacją pionu usługowego.

 

Deska tarasowa

Oferujemy deski tarasowe z gatunków egzotycznych oraz modrzewia syberyjskiego i europejskiego. Tarasy drewniane wykonane z oferowanych gatunków gwarantują trwałość, jakość oraz niebanalny design. Atutem wyrobów jest ich bardzo wysoka wytrzymałość.

Oprócz wytrzymałych gatunków drewna nasza firma oferuje również niezawodną i wytrzymałą deskę kompozytową, w asortymencie wysokiej jakości klasyczna deska ryflowana od polskiego producenta oraz deska gładka wytworzona w nowoczesnej technologii koekstruzji w 4 kolorach (dwa odcienie szarości i dwa odcienie drewna). Oba typy desek charakteryzują się wręcz niespotykaną odpornością na zarysowania, zmienne warunki atmosferyczne i inne niekorzystnie wpływające na deski tarasowe czynniki.

Elewacje drewniane

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór profili fasadowych. Znakomite walory wytrzymałościowe i estetyczne gatunków drewna, z których wykonywane są elewacje drewniane, zapewniają doskonały dodatek dekoracyjny i wysoki standard wykończenia budynków. W ofercie min. takie gatunki drewna jak: meranti, garapa, cedr WRC, modrzew syberyjski i europejski i inne.

Podbitki dachowe

Zapewniamy szeroką gamę desek podbitkowych w bardzo konkurencyjnych cenach. Dzięki swoim parametrom podbitki dachowe pełnią rolę izolatora i skutecznie chronią krokiew, więźbę oraz wiązary przed czynnikami zewnętrznymi. Są bardzo łatwe w montażu. Oprócz standardowych podbitek świerkowych oferujemy również podbitki z modrzewia, które są znacznie wytrzymalsze i prezentują wyższe walory estetyczne.

Tarcica strugana

Dostępna jest w kilku gatunkach: sosna, modrzew europejski, świerk, świerk północny, modrzew syberyjski. Tarcica strugana nadaje się do produkcji tarasów i elementów wyposażenia ogrodu, jest bardzo wytrzymała i jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne.

Tarcica egzotyczna

Dostępne w naszej ofercie są głównie krawędziaki konstrukcyjne w różnych gatunkach. Tarcica egzotyczna, w zależności od gatunku, znajduje bardzo szerokie zastosowanie. W naszym kraju tworzy się z niej między innymi stolarkę wewnętrzną oraz meble.

Drewno konstrukcyjne

Oferujemy suszone drewno konstrukcyjne świerkowe i sosnowe zgodne ze standardem C24, drewno klejone typu KVH w wersji NSi (konstrukcje niewidoczne) i Si (widoczne). Dostępne wyroby spełniają wszelkie niezbędne normy jakościowe, są wykorzystywane w wielu obszarach, a także posiadają doskonałe właściwości materiałowe.

Oświetlenie Easy-Connect Polecamy rewelacyjny, unikalny system oświetlenia na tarasy i ogrody, którego ideą jest bardzo wysoka jakość i eliminacja uciążliwych dodatków (bez używania transformatorów, bezpośrednio pod 230V, bez ograniczeń mocy, energooszczędne na bazie LED). Kompletny i spójny system Easy-Connect zapewnia doskonały efekt i jest znakomitym dodatkiem do każdego tarasu.

Oleje, bejce, impregnaty

Wysokiej jakości środki, w tym bejce olejowe, środki pielęgnujące i czyszczące do drewna. Dzięki ich dużej różnorodności i szerokiemu obszarowi zastosowań, spełnią swoje zadane bez względu na gatunek drewna. Stawiamy na rozwiązania sprawdzone i skuteczne.

Szanowni klienci, jeśli podoba się Wam nasza oferta i są Państwo zadowoleni z obsługi w naszej firmie, to prosimy o dodanie pozytywnej opinii w Google i na Facebooku.